Lviv Outsourcing Forum проводиться з 2010 року щорічно, в 2012 році подія зібрала близько 100 власників та топ-менеджерів IT-BPO компаній. В 2014 році конференцію відвідало 150 учасників.

Lviv Outsourcing Forum — цикл щорічних конференцій з 6-річною історією. За попередні роки було проведено 7 конференцій, котрі завжди збирали активну частину індустрії аутсорсингу в Україні, слугували майданчиком для обміну досвідом та обговорення «болючих» проблем. Як результат участі в попередніх конференціях, учасники відзначають збільшення кількості працівників в своїх компаніях, угоди щодо M&A, вдосконалення власної організаційної структури та створення або вдосконалення стратегії розвитку компанії.

Lviv Outsourcing Forum проводиться з 2010 року щорічно, в 2012 році подія зібрала близько 100 власників та топ-менеджерів IT-BPO компаній. В 2014 році конференцію відвідало 150 учасників.

Чим особливий Lviv Outsourcing Forum?

Yes Доповідачі форуму – власники компаній, які розвинули свій бізнес та досягли успіху. Вони розкажуть як розробити правильну структуру підвищення ефективності. А також як скласти свою переможну стратегію.
Yes Не ставайте на ті самі граблі, що і ваш сусід. З нами ви дізнаєтесь напевне які підходи працюють, а які ні, і на що робити ставку у побудові дійсно багатошарової Global Business Services моделі.
Yes Наша конференція – це пульс сучасного аутсорсингу. Ми розкажемо, що очікує сферу у 2015 році: сучасні розробки, нові напрямки проектів, актуальні підходи, які кидають виклик тим принципам, на яких зараз працюють організації, даючи безмежні можливості для росту.
Yes Конференція збере під “одним дахом” 250 учасників зі всієї України. Це унікальна можливість налагодити міцні та довготривалі ділові стосунки та обмін провідним досвідом і знаннями про найсвіжіші тенденції в галузі.
Yes Оцініть усі переваги активної участі, будьте активним слухачем. Задавайте питання, та отримуйте відповіді на ті питання, які цікавлять Вас.