Ринок мобільних додатків невпинно зростає та розвивається. У Львові, як одному із найбільших  центрів української ІТ – індустрії,  працюють сотні програмістів, багато з них створюють програми для мобільних телефонів, тому саме у тут щороку ми організовуємо конференція Lviv Mobile Development Day.

В рамках події розробники мобільних додатків з різних куточків нашої країни ділитимуться досвідом, розповідають про ініціативи у сфері мобільного девелопменту та особливостями розробки мобільних аплікацій.

Вперше конференція відбулася у вересні 2010 року. З того часу захід зростав як в форматі та і в кількості учасників. Восени 2012 року в події взяло участь близько 200 учасників та експертів. Конференція також слугує майданчиком для показу новинок в Hardware – презентації нових девайсів та гаджетів.

На конференцію з’їжджаються учасники зі усієї України та не тільки. Захід має на меті згуртувати спільноту розробників мобайл – додатків для того аби ділитись досвідом та обговорювати перспективи розвитку ринку мобільних аплікацій та особливостей сучасних розробок. Вимоги до мобільних телефонів у світі невпинно зростають, і вони давно вже не є предметами розкоші, а швидше незамінними помічниками людини.

 

Основна мета проведення Lviv Mobile Development Day – розвинути ринок мобільної розробки на Західній Україні, зробити його більш професійним та успішним.