Соціальні медіа інструменти — серце будь-якого сучасного бізнесу.

Конференція SMCamp для тих, хто серйозно налаштований просуватися через соціальні мережі та бажає залишатися в курсі усіх актуальних трендів в Social Media маркетингу.

Конференція проходить з 2011 року. Кожного року її відвідує понад 200 учасників: менеджерів з маркетингу, спеціалістів з комунікації, контент-мейкерів, дизайнерів, керівників проектів, стартаперів та бізнес тренерів. Ці, та інші гості отримують максимум користі від заходу.

Просунуті спікери, актуальні і гарячі теми, продуктивний нетворкінг та багато практики.

Візитна картка події — максимальна користь для професіоналів. Унікальний контент і завжди актуальна тематика приваблює гостей з різних куточків України.

5 причин, чому варто відвідати Lviv Social Marketing Camp

1. Актуальність інформації.

Те, що соціальні мережі є чимось новим і перспективним знають сьогодні вже всі. Але як з ними працювати? Що з ними буде відбуватись у найближчі роки? Які тренди панують зараз у світі? Отримати відповіді на ці питання ви зможете відвідавши LSMCamp, тому що тут:

  • Ви почуєте приклади методів збільшення продажів за допомогою соціальних мереж;
  • Дізнаєтеся про успішний досвід розповсюдження інформації через соціальні мережі;
  • Побачите нові тренди Social Media Marketing;
  • Зможете прийняти участь у обговореннях та дискусіях під час круглих столів.

Але це ще не все.

2. Інформація з «перших рук».

На Lviv Social Media Camp ви матимете змогу почути доповіді відомих практиків SMM-маркетингу, власників стартапів, підприємців та громадських діячів.

3. Люди, яких ніде не побачиш.

До Львову завітають гості з Харкова, Києва та інших міст України, котрі є визнаними майстрами своєї справи. Навряд чи ви зможете зустріти їх в іншому місці.

4. Можливість прорекламувати себе.

У перервах між доповідями можна буде себе представити і знайти нових клієнтів. Або прорекламувати власний стартап. Або представитись особисто клієнтам, котрих давно хотів отримати.

5. Можливість відчути майбутнє.

Про що будуть говорити через 2 роки? Lviv Social Media Camp дозволить вам не тільки зрозуміти теперішній стан речей, але й дасть можливість продумати свої подальші кроки.