icamp

iCamp

Lviv iCamp – Одна із найбільших в Західній Україні конференцій з інтернет-маркетингу. Подія проводиться з 2010 року. Мета конференції – поширення знань щодо надання та продажу послуг в Інтернет, популяризація сучасних інтернет-технологій, обмін досвідом та ідеями щодо збільшення продаж через Інтернет, обговорення як Інтернет впливає на суспільство в наш час.

Подія буде цікавою для інтернет-маркетологів, сеошників, стартапщиків, програмістів, блогерів, власників інтернет-магазинів та підприємців, які хочуть відкрити інтернет для свого бізнесу.

Як правило конференція збирає від 300 до 400 учасників.

Інтернет-маркетинг – це комплексне застосування інструментів, методів і принципів класичного маркетингу з метою реклами в мережі інтернет.

Інтернет-маркетинг – це той інструмент для розвитку бізнесу, реалізації проекту чи втілення ідеї, без якого в сучасному світі неможливо обійтися.

На конференції розглядається весь спектр проблем пов’язних з просуванням бізнесу в інтернеті від планування до комплексного маркетингу.

Підвищення рівня кваліфікації працівників сфери інтернет-маркетингу в Україні та збільшення конкуренції в цілому.

Доповідачі конференції це визнані практики. За плечима в кожного з них десятки проектів.

Як правило програма конференцій складається з 3-х потоків:

  • Інтернет-маркетинг
  • Для підприємців
  • Інтернет-бізнес

Часто на конференції можна побачити й додатковий потік Майстер-класів, мета якого на практиці закріпити отримані знання

Конференції iCamp проводяться з 2010 року. За цей час було проведено 7 успішних конференцій у Львові, учасниками яких стало понад 2000 людей.

Найбільша конференція про інтернет-маркетинг в Західній Україні. Окрім важливих та корисних знань можливо отримати нових партнерів та клієнтів.

Якщо хочете, щоб провели в вашому місті – напишіть нам

Відгуки про конференцію