frelance

Freelance Forum

Lviv Freelance Forum – цикл конференцій, які спрямовані на об’єднання IT- Фрілансерів на Upwork, TopTal, Guru, Freelancer та інших платформах, незалежних контракторів з аутсорс компаній, керівників малих аутсорсингових компаній, членів спільноти Upwork Україна (110 000 фрілансерів по Україні), програмістів в аутсорсингових компаніях.

Конференція створена для того щоб поширити успішний досвід роботи на маркетплейсах для фрілансерів та малих IT аусорсингових компаній, розповісти про типові рішення найбільш болючих проблемних питань та ситуацій, допомогти IT-фрілансерам знайти надійних партнерів та підрядників.

Також відвідуючи ці конференції ви матимете змогу дізнатись як сприяти налагодженню контактів всередині спільноти власників невеликих IT-компаній, На живих прикладах побачити, що швидке створення динамічної середньої IT-компанії з нуля це реальність, та отримати перевірені знання з управління та розвитку IT-аутсорсингової компанії;

Цей цикл конференцій допоможе вирішити наступні проблеми, зокрема у:

  • IT- Фрілансерів: брак досвіду , відсутність професійних зв’язків, нестабільні прибутки , маркетинг свого профайлу, спілкування з замовниками та збільшення кількості проектів.
  • Керівників малих аутсорсингових компаній: проблеми старту бізнесу, вибір партнерів, підрядників, створення корпоративної культури та утримання співробітників. Як заробити хорошу репутацію для компанії та розширятись з максимальною швидкістю.
  • Програмістів в аутсорсі: плюси та мінуси фрілансу, реальні кейси переходу з офісу на фріланс, проблеми селф-менеджменту, проблеми старту на біржі замовлень

Зазвичай Конференція поділена на 3 потоки, кожен з яких спрямований на вирішення конкретної проблематики:

  • Потік “Bid & Tender” про продажі та взаємовідносини з клієнтами на Upwork. Як написати killer proposal?, чи можливо відфільтрувати безпроблемних клієнтів на попередньому етапі?, як побудувати таку репутацію, щоб займатись тільки клієнтами, котрі самі прийшли?, інші джерела отримання клієнтів та як зробити клієнтів “вічними”.
  • Потік “Evolution” для досвідчених фрілансерів, котрі вже працюють на Upwork по хорошим рейтам з постійними замовниками, але задумуються “а що далі?”. Питання, які будуть розглядатися: Чи можливо на Upwork фрілансеру працювати за рейтами більше 50$/год?, як виглядає лайфстайл і вихід на пенсію “вічного” контрактора?, для чого відкривати власну агенцію?, приклади успішного переходу з фрілансу в стартап і назад.
  • Потік “Outsourcing Business” для власників та топ-менджерів малих та середніх аутсорсингових компаній. Як визначити своє місце на висококонкурентному ринку IT-сервісних компаній?, чи можливо продавати не лише години девелоперів?, приклади успішного позиціонування компанії, переваги та недоліки розподіленої компанії, як найкраще будувати команду та корпоративну культуру компанії, фінансовий менеджмент та що робить групу проектів насправді компанією.

Конференції Lviv Freelance Forum проводяться з 2014 року. 7 успішних конференцій у Львові створили репутацію найвизначнішої події у році для фрілансерів, за цей час конференції відвідали близько 2000 учасників з усієї Європи. Щорічний генеральний партнер конференції Up work підтримує організацію цієї конференції та ділиться досвідом найвідоміших фрілансерів України.

Відгуки про конференцію